Kodu > Tooted > Takistid > Läbi aukude takistite > ML2490FE-R52
Küsi hinnapakkumist
Eesti Vabariik
ML2490FE-R52
Küsi hinnapakkumist
võrdlushind (USA dollarites)
Laos
40000+
Päring veebis
Spetsifikatsioonid
  • Osa number
    ML2490FE-R52
  • Tootja / bränd
  • Varukogus
    Laos
  • Kirjeldus
    RES 249 OHM 1/2W 1% AXIAL
  • Lead Free status / RoHS staatus
    Plii vaba / RoHS vastavuses
  • Andmelehed
  • ECAD -mudel
  • Tolerants
    ±1%
  • Temperatuuri koefitsient
    ±50ppm/°C
  • Pakkuja seadme pakett
    Axial
  • Suurus / mõõde
    0.118" Dia x 0.354" L (3.00mm x 9.00mm)
  • Seeria
    Metal Devil® ML
  • Vastupanu
    249 Ohms
  • Võimsus (W)
    0.5W, 1/2W
  • Pakend
    Tape & Reel (TR)
  • Pakett / kott
    Axial
  • Muud nimed
    ML2490FER52
  • Töötemperatuur
  • Lõppude arv
    2
  • Niiskuse tundlikkuse tase (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Tootja Standardne pliiaeg
    18 Weeks
    Lead free / RoHS Compliant
  • Kõrgus - istutatud (max)
  • Omadused
  • Ebaõnnestumise määr
  • Täpsem kirjeldus
    249 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film